جوکر مومن در سالی که گذشت!

بسم الله

جوکر مومن در سالی که گذشت هیچ غلطی نکرد! حالا مشخص نیست دلیل این همه بیش فعالی ازدیاد سوژه بود که جوکر میرزا را در انتخاب سوژه گیج کرد و یا نبود سوژه شخص نامبرده را زمینگیر!

بگذریم از همه وقایع بسیار مهمی که درسال اخیر رخ داد از جمله :

1- پیدا شدن بسیاری از کلیدهای بسیاری از درها

2- بسته شدن بسیاری از درهای کلید دار!

3- باز شدن بسیاری از درهای فاقد کلید!

4- کلید کردن برخی ها روی مسئله کلیدیِ کلید!

5-کلید کلیدِ جونمی یه دونه کلید آباجی، حالا دو دونه کلید ...

6- تاسیس کلیدسازی برای رفع معضل درهای بسته بسیاری از کشورهای دچار مشکل

7-تاسیس جشنواره کلیدهای طلایی

8- جایزه نگرفتن بسیاری از فیلم های کلیدی در جشنواره فجر

9-اهدای کلید طلایی به مردان کلیدی و ...

اما در کل، سال سال کلیدیی بود!

جوکر مومن میرزا از آنجایی که کلا تصمیم گرفته کانال ایستگاه خود را عوض نموده و به فعالیت های اقتصادی بپردازد کلا بیخیال کلهم مسائل کیلیدی شده و سعی کرده در راستای جلب دوستان مرجعه کننده به وبلاگ طنزآلودناک  کلاخفه بشود!

و نیز این شخص مذکور گذشت از توهین هایی که به وی در قالب یک فرد مجهول الهویه ایرانی توسط افراد معلوم الحال آمریکایی شد! ود همین راستا در راهپیمایی 22 بهمن با حضور در مسیر راهپیمایی متقابل مشت و مال محکمی به حضرات دادیم و در جوابشان به همین نکته بس افاقه نمودیم!

و حالا برخی از تحلیلات جوکری از وقایع مهم سال:

توافق هسته ای ایران و غرب

ما در این توافق مهم موفق شدیم که توافق داشته باشیم با موافقت بیشتری به توافقات خوبی برسیم! حالا نتیجه اش چه شد ؟ حداقل سبد کالایمان را که با کسری بودجه خزانه دولت گرفتیم! مگر کم مسئله کلیدی ای است این مسئله؟

افشاگری های اسنودن

این مسئله آنقدر مهم بود که شانصد بار از صدا و سیما در جریانش قرار گرفتیم و فهمیدیم که آن دستهای پشت پرده بیشعوری که باعث کسری خزانه دولت ما شده و چشم طمع به یارانه پر و پیمان ما داشته اند کدام ها بوده اند! اصلا این مسئله خیلی مهم است و هر فرد کم شعوری که ارتباط این داستان در عدم تحقق بسیاری از اهداف عالیه مملکت ما را نفهمد خیلی فرد بی اتیکت و بی جریانی است و باید بفهمد که تورم 300% هیچ ربطی به ضعف عضلات مغزی بسیاری از افراد مجهول الحال داخلی ندارد!

تعطیلی دولت فدرال آمریکا

این همان مشت و مالی بود که عرض کردیم! راستش را بخواهید ما خودمان هم خیلی در این رویداد بی تاثیر نبوده ایم! کاری که جوکر مومن کرد ارسال یک فقره گزارش به دبیرخانه آنجا بود که گفته بود ما در مملکتمان هر سال 143 روز تعطیلی داریم و شما باید از عملکردتان با کمتر از 60 روز تعطیلی خجالت بکشید. فلذا آنها نیز خجالت کشیده و در نهایت بی خیال کار شدند و زدیم و آن مملکت کفار را کلا تعطیل کردیم! الوسواس الخناسی گاها بودهیم!

بحران اوکراین :

به جان مادرم بنده حقیر در این یکی هیچ دخالتی نداشته ام و اصلا غلط میکنم در جریانی که پای کشور دوست و همسایه روسیه وسط است من غلطی بنمایم!

خلاصه داستان امسال که گذشت ، تا سال دیگر هم خدا کریم است! التماس دعا که ما را بی سوژه نگذارد!

 

/ 6 نظر / 81 بازدید
samir

[دست]وبلاگ زیبایی داری.[دست] [تلفن]به من هم سر بزن[تماس] [دست][تماس][تماس][تماس][تماس] [دست][دست][تماس][تماس][تماس] [دست][دست][دست][تماس][تماس] [دست][دست][دست][دست][تماس]

samir

[دست]وبلاگ زیبایی داری.[دست] [تلفن]به من هم سر بزن[تماس] [دست][تماس][تماس][تماس][تماس] [دست][دست][تماس][تماس][تماس] [دست][دست][دست][تماس][تماس] [دست][دست][دست][دست][تماس]

شیخ نهایی

درود بر جوکر مومن خوشحال شدیم از حضور دوباره شما خواندیم و کیفور شدیم ! [قهقهه] سال نو مبارک شاد باشی

ترشی طنز

سلام ممنون از لطفتان شما هم هزار ماشالله هنرمندید شاد باشید

سئو

وبلاگ زيباي داري موفق باشيد