باز هم وهابیت!!!

جام نیوز - شیخ 'سعد البریک' چهره سرشناس وهابیت عربستان سعودی در یک برنامه زنده تلویزیونی خاطره خود از نگاه کردن و دعا بر سینه یک زن نامحرم را بیان کرد.

به گزارش جام نیوز شیخ "سعد البریک" چهره سرشناس وهابیت عربستان در برنامه "سفر" در شبکه ماهواره ای "الدلیل" گفت: بنده همواره برای افراد دعا می خوانم. بیماران زیادی به من مراجعه می کنند تا بر آنان دعا کنم.

یک روز که سوار بر هواپیما بودیم و از مدینه منوره به سمت ریاض در پرواز بودیم، یک مرد مسافر که از درد معده رنج می برد، نزد من آمد. از او خواستم که دگمه پیراهنش را باز کند و برایش دعا کردم. ناگهان یکی از مهمانداران زن که این صحنه را دید، بلافاصله جلو آمد و دگمه پیراهنش را باز کرد و با نشان دادن سینه خود، از من خواست که برای او نیز دعا بخوانم.

بنده فورا روی خود را برگرداندم تا صحنه را نبینم اما او با ناراحتی گفت: شیخ، مگر من با آن مرد چه فرقی دارم؟ خب من هم بیمارم. وقتی حرف های او را شنیدم، به او گفتم، به شرط اینکه یک زن دیگر در کنار تو نشسته باشد، این کار را برای تو هم می کنم تا فکر بدی به سر مردم خطور نکند! او پذیرفت و من هم این کار را کردم.

شیخ به زن دوم: تا وقت فضیلتش نگذشته بیا واسه تو هم دعا کنم! ولی به شرط اینکه یک خانم دیگه هم پهلوی شما نشسته باشه ها!

 

نتیجه اخلاقی  جوکر مومنانه به وهابیون:

اگر دعا کردید و مستجاب نشد بدانید جنس عایقش خوب بوده! سریعا برهنه شوید!

اگر دعا کردید و مستجاب شد بروید از بوتیک دار شکایت کنید که چرا جنس بد به شما فروخته است!

 

/ 5 نظر / 18 بازدید
رفیق دلسوخته

سلام به دوست مومن خودمان.....واقعا این وهابیت کرامات بسیاری دارند......چند وقت پیش هم یکیشون داشت خرما میخورد...بعد گفت...چقدرشیرین است....[قهقهه]... راستی منم میخوام سنی بشم...نظرت چیه؟....مطلب جدید...[گل]

دریا

خوب الان خوبه دیگه وهابیون تبعیض سرشون نمیشه!زن و مرد نداره،دعا ست!خوبه اون یکی خانم رو نشوند،بازم شما مشکوک فکر میکنید،اگه نشونده بود چه فکرها پیش میومد!!

جانبازربذه نشين

ياالله سلام اخوي جان عزيز . جالب بود اگر از تزوير و ريا بگذريم چه راحت زندگي خواهيم كرد . مثل اينكه مي گوئيم جريان الكريسته در منفي و مثبت يكسان اتفاق مي افتد . خداوند به بشر نفسي اعطا كرده مومن و مجتهد و من روسياه گنهكار نمي شناسه اين حكايت شامل همه ما ميشود ! وقتي برقي وارد مدار ميشود چه جرياني اتفاق مي افتد ؟ مطلبتون جالب بود بهتون تبريك جانانه ميگم . زنده باشي دلاور . التماس دعا[گل]

هالو هفت شنبه

همکار نمیخواد این شیخ ! شاد باشی

امیر

اگه یکی از آخوندای ایران بود که میگفت خانم این آدرس خونه شب بیا تا ببرمت تو اتاق خواب خودم اونجا تا صبح برات دعا کنم