نحوه انتخاب رشته موفق!

کنکوریهای عزیز!

در اینجا به عنوان یکی از موفقترین مشاوران عرصه انتخاب رشته!!! و با ید طولایی که در امر انتخاب رشته دارم مطالبی رو عرض می کنم که اگر به این مطالب توجه کنید از دوران دانشجویی خود به نحو احسن می تونید استفاده کنید:

1- توجه کنید که شما چه مهندس برق و الکترونیک باشید چه لیسانس کتابداری در هر صورت پس از فراغت از تحصیل بیکار خواهید موند پس صرفا سعی کنید قبول شید والسلام!!!

2- سعی کنید کد رشته و محلی رو انتخاب کنید که حداقل 500 کیلومتر با محل سکونت والدین شما فاصله داشته باشه و شهر متوسطی هم باشه تا هم بتونید خونه مجردی کرایه کنید و هم والدین شما حوصله نداشته باشن به شما سر بزنن و مخل امر مهم تحصیل شما در خانه آرام و ساکت شما نشن!!!

3- اگر دختر خانوم هستین بسته به رشته تحصیلی حرکات موزون  برای رشته های هنر علی الخصوص تئاتر و سینما آرایش و گریم برای رشته های علوم انسانی خودآرایی و مد برای رشته های مهندسی رو به صورت کامل فرا بگیرید تا بتونید با نمره خوب و زحمت کم از دانشگاه فارغ التحصیل بشید!

4- اگر آقا پسر هستید 2 تا حالت داره یا چپتون پره یا نیست که در حالت اول یاد بگیرید چطور میشه  به دیگران هدیه داد که سوء تفاهم پیش نیاد  و به قولی سعی کنید سطح روابط عمومی تون را بالا ببرید ودر حالت دوم هم بی خیال هر چی تقدیر معین کرد دیگه دیگه!

5- در انتخاب رشته تون توجه کنید که شهر های بزرگ قابلیت بیشتری برای عشق و حال و دیده نشدن رو دارند اما قبول شدن در اونها سخت تره نتیجتا اگر دیدید دانشگاه آزاد در همون شهر قبول میشید قید دانشگاه دولتی شهر های کوچکتر رو بزنید ولی حریم 500 کیلومتری رو رعایت کنید!

6- در صورت امکان حتما دانشگاه های انتخابیتون رو برید ببینید و میزان گیر بودن عزیزان حراست و با صفا بودن حیاط دانشگاه رو مد نظر قرار بدبد چون در دوره کارشناسی شما 144 واحد درس و 288 واحد حیاط و علافی پاس خواهید کرد!!!

7- روش های جعل و گریه و زاری رو خوب یاد بگیرید چون وقتی غذا توی سلف دانشگاه تموم بشه گشنه خواهید موند!!!

8- سعی کنید چند تا مادر بزرگ و عمو و عمه جور کنید تا در صورت غیبت واحدتون حذف نشه!!!

9- اصلا به فکر آینده نباشید و در حال زندگی کنید به این ترتیب هیچوقت بیش از 14 واحد در ترم بر نخواهید داشت و دوران خوبی رو تجربه خواهید کرد چه خبره 20 واحد 20 واحد!!!!

10- همسرتون رو به هیچ وجه از همکلاسی و هم دانشگاهی ها انتخاب نکنید چون اولا فرصت های بهتری رو از دست خواهید داد!!! و دوما همیشه تحت نظر خواهید بود!!! نگی نگفتی!!!

در هر صورت امیدوارم دوران دانشجویی خوبی رو پیش رو داشته باشید و لذت ببرید!!!

                                                                                    ارادتمند

                                                                     الابلیس الشیطان الرجیم!!!!

 

/ 6 نظر / 3 بازدید
هالو هفت شنبه

کجا بودی مومن ، وقتی ما رفتیم دانشگاه ؟ شاد باشی

بهناز

بسیار زیبا بود . در وبلاگ خودمان لینکش میکنیم .

mazmaz

ina shamele hale manam mishe dg?[نیشخند]

mazmaz

ina shamele hale manam mishe dg?[نیشخند]

محمد

من شماره 6 رو جدی نگرفتم الان دارم چوبش رو می خورم[نیشخند]

غزاله

به به ! شیطان عزیز! امضا می دین؟