اصغر و تخم هویج اصلاح ژنتیک شده(سحر آمیز سابق)!

روزی روزگاری یک اصغری با یک ننه پیری در یک ده کوره ای در کشور دوست و همساده زندگی میکرد!

از قضا روزی اصغر به خنسی خورد و بنا به دستور ننه رفت تا ماشینش را بفروشد درد سرتان ندهم که یک فقره آدم بنگاهی با چرب زبانی و پدرسوختگی (بلانسبت بنگاهی های خودمان)  یک فقره تخم هویج دستکاری ژنتیک شده که از آزمایشگاه رویان ما کش رفته بود را به جای آن لگن به وی قالب نه غالب نمود غالب نه قالب نمودنی!

القصه که شب ننه پس از اطلاع از کل پرونده نه ببشخید داستان و پس از گفتمانی کاملا مسالمت آمیز با اصغر! هویج را بیرون انداخت!

فردای آنروز اصغر در پی مراجعه به پی متوجه شد که یک فقره هویج که ساقه اش برای خودش درختی است در زمین آنها سبز شده است!

بنا به گزارش ارسالی از حاشیه جنوبی کشور دوست و همساده  پس از مشقات فراوان و با خارج شدن هویج از باغچه مزبور ماده طلای سیاه از محل به آسمان فواره زدندی!

در پی این حادثه ننه اصغر از فرط خوشحالی یک حرکات شنیعی از خودشان در کردند که تصویر شکار شده یکی از صحنه ها را خودتان ببینید:!!!

پیرزن ۸۲ ساله رزمی کار (+عکس)

بله خلاصه تا این دو آمدند یک حالی به حول رویاهاشان بدهند یک کسی آمد و گفت که این هویج و سوراخش روی هم چند که با مخالفت شدید اصغر و ننه اش  روبرو شد.  و چون آن یک نفر، یک نفره بسیار پرزوری بود آمد رفت سازمان ملل و گفت طبق قرائن موجود در محل زندگی این دو نفر یعنی اصغر و ننه اش نشانه هایی از گاز شیمیایی پیدا شده است. گفتنی است شب پیش اصغر و ننه اش مقادیر متنابهی لوبیا و نخود مصرف نموده بودند!

به هر حال و به هر دلیل فرد زور گرای مذکور در انتها با همدستی جمیع اراذل و اوباش منطقه اقدام به غصب خانه ننه اصغر نموده و ایشان را به فجیع ترین وضع ممکن به چیزی شبیه قتل رسانید!

نتیجه اخلاقی:

1- سویچ پرایدتان را ندهید تخم سحر آمیز بگیرید حتی اگر قرار است به چاه نفت برسید.در یک کلام قانع باشید!

2- در مصرف نخود و لوبیا و غذاهای وابسته در اینروز های شلم شوربا را به حداقل برسانید مبادا از جایی به شما حمله بشود!

3- در صورتی که سن و سالی دارید خجالت کشیده و حرکاتی مانند ننه اصغر نکنید!

4- پناه بر خدا آدم از یک داستان نمادین آبکی باید چند تا نتیجه بگیرد که شما وقتتان را بیش از این تلف نکنید!

/ 3 نظر / 54 بازدید
شیخ نهایی

جوکر جان ، زیبا بود ، ولی باور کن با هیچ قلمی نمیتوان بشار اسد را توجیه کرد ! شاد باشی

شیخ نهایی

برادر جوکر ، قبول دارم که آمریکاییها برای رضای خدا به سوریه نمی تازند ، اما اگر اسد کمی هوشیاری به خرج داده بود ، و همان روزهای اول زیر بار یک انتخابات آزاد زیر نظر سازمان ملل در سوریه میرفت ، شاهد این روزهای تلخ نبودیم ! شاد باشی

شیخ نهایی

بله ، اگر راجع به هر کار بخواهیم نظر جمع را بدانیم شرکت ورشکست میشود ، اما داشتن اختیار کافی با دیکتاتوری فرق میکند ، منظور شیخ آن بود که اگر یک روز صبح همه سهامداران شرکت ، یا اکثریت آنها با مدیر منصوب خود مخالف بودند و ادامه مدیریت او را به هر دلیلی نخواستند ، ادامه مدیریت غیر مشروع است ، این معنای دمکراتیک بودن در اداره امور است! ، دقت به این نکته که مردمان یک کشور همچون سهامداران یک شرکت چنین حقی دارند مهم است ، اگر چه به نظر من و شما ممکن است تصمیم آنها غلط باشد! گذشته از آن ، برادر من ، همه دیکتاتورها خود را صالح میدانند ، و از این واژه ی استبداد صالح که ابداع افلاطون است استفاده میکنند ، مگر میشود دیکتاتوری خود را ناصالح بداند؟ گذشته از آنها اتفاقاً وضع کشورهایی که آداب دمکراسی را در جهان رعایت میکنند در جهان بهتر از بقیه است و به نوعی آقایی میکنند ، این که دمکراسی به هرج و مرج ختم میشود فقط توجیه دیکتاتورها برای ادامه حکومت است! ادرود بخشی از گفته شما درست ، و بخشی به نظر شیخ اشتباه است ، بله ، اگر راجع به هر کار بخواهیم نظر جمع را بدانیم شرکت ورشکست میشود ، اما داشتن اختیار کافی با دیکتاتوری فرق میکن