نظریه پای موش!!!

طبق این نظریه اگر یک موشی پایش را در یکی از جوب های شهر تهران تکان بدهد قیمت تخم مرغ در ونزوئلا 2 برابر خواهد شد!!! میگی نه نگاه کن!!!

فرض کنیم یک موش کریه المنظر (بدنساز هورمونی به اندازه یک گربه) در یک جوب آب پایش را تکان بدهد !!! آن وقت کارگر شهرداری متوجه می شود که در این جوب موشی است ناجوانمرد و برای نابودی آن مقدار 100 گرم سم را در مسیر موش قرار میدهد!!! (حالا  گیر  نده یه خورده این ورو اون ورتر!)

به همین روال ما اگر سرانه هر قلاده موش را 10 گرم سم فرض کنیم و بیش از یک میلیون قلاده موش را - که مسلما تعداد خیلی بیش از این حرف هاست - نابود کنیم! آن وقت مقدار 1000 تن سم را استفاده کرده ایم که این مقدار حدود 1% درصد از بودجه شهرداری ها  را به خود اختصاص خواهد داد! تازه این برای یک ماه بود ها!!! حالا اگر اضافه کنیم به این مبلغ دستمزد پیمانکار قاتل را  (و نیز پیمانکار نعش کش را) !!! این خود باعث می شود که مقداری از منابع دولتی وارد اجتماع بشود ( از طریق کارمندان پیمانکار و شخص ایشان و خود کارمندان شهرداری مرتبط با پیمانکاران محترم را!) که علماء به آن افزایش نقدینگی می گویند این مقدار از طریق مغازه دارها جذب به سطح بالاتر یعنی عمده فروشان و پس از آن به تولیدکننده و وارد کنندگان انتقال پیدا می کند!!!

حالا این مقدار پول عموما صرف واردات می شود که مستقیما چندین موقعیت اشتغال را نابود کرده (اشتغال سقطی در برابر اشتغال زایی)  و تولید کننده داخلی را به خاکی به نام خاک سیاه می نشاند! که در نتیجه افراد بیشتری بیکار و ... می شوند!!! نتیجتا  سود دهی شرکت های بورسی پایین آمده !  سرمایه ها از بورس خارج شده و شاخص افت می کند، قیمتها نصف می شود  و عده دیگری هم در این قسمت بدبخت می شوند!!!

خوب حالا به هر صورت!!!  این مقدار بودجه باید از یک جایی تامین بشود یا نه؟؟؟ پس مالیاتی را به عنوان مالیات بر ارزش افزوده تعریف می کنیم که پدر خلایق در بیاید تا خودشان راحت تر زندگی کنند!!!   و این افزایش مالیات باعث میشود کاسب ها ضررشان را از خلق الله بگیرند و جبران کنند که باز خود این یعنی تورم!!! آن هم در داخل!! ( حالا به خارجش هم می رسیم!)

باری به هر جهت ! وارداتی که گفتیم از کجا باید تامین شود؟؟؟ مسلما از چین چرا که ارزان تر می شود جنس خرید از این بلاد کفر!!!  پس اقتصاد چین رشد می کند که آن هم یک کشور کمونیستی است و نتیجتا کمونیسم در جهان قویتر میشود!

حالا بشنوید از ونزوئلا که در یک گوشه از جهان دارد کار خودش را می کند بدبخت!!! که ناگهان آمریکا (نیز غیره ...)  برای مبارزه با کمونیسم که بر ضد مکتب  خودش یعنی کاپیتالیسم است میاید و تحریمش می کند به جرم اینکه یه چندتا پارچه قرمز از این ور و آن ورش آویزان کرده است! ( البته این ها همش بهونست برای مفت بری و بزخری نفت!)

وچون این کشور تحریم می شود باید نیازهای اساسیش را برود از دست چهارم و پنجم و ناصر خسرو و این ها تامین کند که این باعث می شود قیمت برخی از این اجناس در این کشور برود بالا یعنی متورم بشود! پس مردم ونزوئلا هم که دارند خواهی نخواهی از این کالاها استفاده می کنند و خیلی هایشان کاسبند افزایش این هزینه ها را با افزایش قیمت اجناس خودشان جبران می کنند که قسمتی از این اجناس را تخم مرغ! تشکیل می دهد! (بدبخت هوگو چاوز که از دست ما در امان نماند!!!) در نتیجه موش های ونزوئلا شروع می کنند به یک سری حرکات چریکی که نتیجتا ساکنین قطب شمال و جنوب دچار یک سری بدبختی هایی می شوند و اونجا نهنگ ها حرکت هایی رو انجام میدهند که این بار دیگر کل اقتصاد جهان میریزد به هم و الخ....!!! که اونهاش دیگه به ما مربوط نیست!!!

نتیجتا بعد از مدتی که این سیر ادامه داشت در یک دوره 2 تا 3 ساله قیمت تخم مرغ دوبل می شود! نه جان من کف کردید تحلیل را!!! (تازه خوشبینانه گفتیم 3 سال کلش سه هم نمیشه!!!)

نتیجه اخلاقی داستان :

1- عامل بدبختی جوانان موش!!!

2- واسه چی هی به این مسئولین گیر میدین آخه!!! دیدین تقصیر ندارن؟؟؟

3- ببین وقتی پای موش تکون بخوره اینجوری میشه وای به حال پای الاغ! که خدا رو شکر تو مملکت ما زیاد داریم این حیوان نجیب رو! ( اون اسبه ابله! الاغ چشاش قشنگه!)

4- امان از این ناصر خسرو! مرد! و ما رو بدبخت کرد!

5- هیچی !!! بگیم درد سر میشه!!!

6- حالا گور بابای کشور دوست و همسایه!!! بابا داخل را دریابید حالا ما واسه مشوش نکردن اذهان عمومی نگفتیم تا تخم مرغ بیاد اونجا 2 برابر شه اینجا تخم مرغ 10 برابر شده!

7- اگه جایی دیدین تحلیلگزر اقتصادی و اینا استخدام میکنن ما رو بذارین تو اولویت!!!

8- جون مادرت یادت نره!!!

9- بازم هیچی!!!

10 - اِ میگم هیچی!!! حالا ببین می تونه یه کاری کنی توی هند فیل ها حرکت موزون کنند دیگه نون خالیم گیرت نیاد؟؟؟!!!!  اِ !

 

 

 

 

 

/ 5 نظر / 3 بازدید

جدیدترین یوزر و پسوردهای نود 32 بهمراه دانلود انواع آنتی ویروس ،آمو زش تصویری آپدیت آفلاین و آنلاین نود 32 ومطالب متنوع دیگر در خصوص اینترنت و رایانه .در لینک زیر: http://nod32s.persianblog.ir/ کافی است یکبار امتحان کنید در لحظه ای که یوزرهای جدید در این وبلاگ قرار داده می شود در هیچیک از سایتهای ایرانی و خارجی وجود ندارد . بهروز

هالو هفت شنبه

واسه دو برابر شدن که اینقدر فلسفه نیاز نیست برادر . فردا میگن خروسا اعتصاب کردن ، تخم مرغ دو برابر میشه ! شاد باشی

وحید

سلام مطالب جالبی نوشتی خوشحال میشم بهم سر بزنی خوشحال تر میشم اگه با نام شاعر عاشق لینکم کنی منتظر حظورت هستم بای[خداحافظ]

star

من خبر نداشتم اين همه فلسفه لازمه! اگه اين طوريه پس مسئولين اين منطقيات رو بيارن شايد كسي پيدا شد كه....!!! موفق باشيد...!!!