چه کنیم با این همه درد؟ وای وای!!!

من امروز آمده ام تا از درد بگویم!!! اصلا هم سیاسی نیستم... بهتون نزن!!!

به جان خودم یک مدتی است کانه خری در گل غلتان و خوش خوشان کنان حیران اندر کف کار این ملت جالب گوگولی مگولی خودمان مانده ایم!!!

قصاب می کند توی پاچه راننده تاکسی! راننده تاکسی آن را از پاچه اش در می آورد میکند توی پاچه خیاط!!! خیاط از پاچه اش در می آورد می نماید توی پاچه بقال و الخ...!!!

آخرش هم می شود یک ارزش افزوده گاها 200 درصدی که خود بخود می آید و می کند توی پاچه همه مان دست جمعی!!!

آن وقت یک آخی از نهادمان بلند می شود که چه؟؟؟ آآآآآآآآی تورررررررررم!!! آآآآآآآیییییییی گرانی!!! آی بیکاری و نا بسامانی اقتصادی؟

دولت هم این وسط کانه آن تام بدبخت در مقابله با جری پدرسوخته نمی داند کدام یک از این ظرف های پرتاب شده معلق در هوا را بگیرد؟

یکی را با دست و آن یکی را با پا و سومی را با نوک دماغ!!! چهارمیش هم علی الحساب می خورد توی فرق سرش تا آه از نهاد آن بزرگواران هم بیرون بجهد!!!

آی خلق الله!!! حواستان هست چه می کنید؟؟؟ !!!

بابا جان مادرتان یکم انصاف!!! یکم اتحاد!!! آخه بابا جان من اینجوری که نمی شود !!! هی همه دنیا میخواهند بکنند توی پاچه ما این آنشان را و هی شما هم دستان مبارکشان را میگیرید یک زوری میزنید که آن قسمت از اینشان که هنوز به جاهای باریک ملت ما نرسیده راحت تر برود تا ته و از هم بدراند آنچه را که نباید؟

آقاجان نکنید! جان مادرتان نکنید!

/ 2 نظر / 22 بازدید
جانبازربذه نشین

یاالله سلام داداش دلاورم . امیدوارم حالتان به فضل خدا خوب باشد انشاالله . با مطلب(ما رای میدهیم !)بروزم و منتظر حضور سبزتان [گل] التماس دعا(جانبازربذه نشین)