یک سری موقعیت ناجور!!! گاهی هم خیلی ناجورهااااا!!!

1- آقایون:  شما وسط یک جلسه بسیار بسیار بسیارمهم! تشریف دارید و اون وجیه ای که دیروز بهش شماره دادین بهتون زنگ میزنه!!! ( اینو ندید بگیرین)

2- خانوم ها: یک روز که زورکی مقداری غذای نفاخ خوردین و شبشم داره خواستگار میاد. و شما ناچارین وسط خواستگاری برین دستشویی و وقتی که راحت شدین و تشریف میارین بیرون میبینین که خواستگار محترم هم پشت در وایستاده بوده!

3- آقایون : زمانی که وزنتون زیاده و شلوار تنگ تنگ پوشیدین و احتمالا دوختشم محکم نیست و یک مقدار ناجوره و میبینین که یک فقره تراول پونصدی افتاده روی زمین!!!

4- خانوم ها: زمانی که دارین برای دوستتون اس ام اس خیلی بی تربیتی می خونین و می بینین که یه آقایی پشت سرتون وایستاده و هرّ و هرّ داره می خنده! ( اگه باباوتن باشه احتمالا با یه وضعیت ناجور دیگه روبرو میشین!!)

5- آقایون : زمانی که با خیال راحت توی اداره در یک گوشه ایستادین و دارین خودتون و راحت میکنین( یا دارین با بینی محترم ور میرین) و می بینین که رییس جدید اداره بغل دستتون وایستاده!

6- خانوم ها: زمانی که یه آقایی یه تیکه ای میندازه و شما برمیگردین جوابش رو بدین و تیر چراغ برق رو نمی بینین و ولو  میشین روی زمین!

7- آقایون : زمانی که توی یه مهمونی رودربایستی دار ناجور زورکی تو خونتون  بچتون بدو بدو میاد یه کتابی رو نشون میده و یک کلمه ای مربوط به مباحث زناشویی رو نشونتون میده و می پرسه بابا....... یعنی چیییییی؟؟؟؟؟؟

8- خانوم ها: شما خجالتی و منشی یه آمورشگاه کنکور پسرونه هستین و معلم و شاگرد پشت سرهم دارن جک های ناجور تعریف می کنن و شما محکومین دم در کلاس پشت میز نشسته باشین!

9 - آقایون: زمانی که میرین توی بقالی و کلا یه تراول معادل نصف حقوقتون تو جیبتونه و کلی هم اونجا چاخان کردین که من اله و بله تا راحت تر بهتون نسیه بدن و بقال بعد از خریدتون و خورد کردن تراول، به جای بقیه پولتون یه شکلات نسبتا گرون جای بقیه پولتون بهتون میده!

10- زمانی که میرین داخل مغازه و میخواین پول کفشی رو که دوست داشین و برداشتین بدین و زمانی که پول رو میدین آقاهه میگه میشه 140 هزارتومن این فقط 14 تومنه!!!

/ 4 نظر / 42 بازدید
جوکر مومن

اینفدر بده آدم اینجوری ضایع شه؟ بابا یه فحشی حرکتی چیزی خوب!!!

هالو هفت شنبه

دوست داشتم . سوژه ای است بس بدیع ، برای شیخ . شاد باشی

bahar

[گل]

mazmaz

[خنده]