طنزآلودناک جوکر مومن:هِر هِر!!!

طنزآلود!!!ناکی است دردآمیز ناک انگیز که فقط به درد افراد بالغ بالای 180 سال می خورد!

کاربرد کتاب و فوائد کتابخانی!!!
ساعت ٤:٠٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢ تیر ۱۳٩٠   کلمات کلیدی: طنز ،کنکوری ها! ،کابرد کتاب

1- کاربرد کتاب برای مسئولین: یه چند صد تا کتاب بخرید و در قفسه هایی شیک بچینید تا ارباب رجوعان و سایر مسئولان از میزان سواد و علم و دانش شما کف کنند! اگر وقت کردید هم یه چند صفحه از کتاب هار مطالعه کنید ترجیحا در مقوله فکاهی!

2- کاربرد کتاب برای دانشحویان: شما به همان جزوه ای که استاد فرموده مطالب امتحان از آن طرح خواهد شد اکتفاء کنید به درد شما نمی خورد! حیاط دانشگاه را دریابید!

3-کاربرد کتاب برای کارمندان: نیز مانند دانشجویان ! شما هم به جداول حل نشده برسید اما برای اینکه مطلب هی تکراری نشود یک لغت نامه تهیه کنید که اولا نگارش نامه های اداری را حداقل درست انجام بدهید و هم اینکه جدولتان ناقص نماند!

4-کاربرد کتاب برای اطباء : من کاربرد خاصی برای این قشر نمی شناسم جز کتابهای حجیم برای متخصصین بی هوشی!

5-کاربرد کتاب برای انتشاراتی ها: اینکه دیگه کاملا معلومه! جهت پول درآوردن علی الخصوص در این رابطه از کتابهای عشقی و رمان و موفقیت و چگونه آرزوی پول دار شدن داشته باشیم!!! توصیه می شود!

6- کاربرد کتاب برای اساتید دانشگاه: یه کتاب بنویسید و بگویید دانشجویان این کتاب را برای فهم بهتر عموما و خصوصا برای کسب نمره بخرند!!! این آخرش مهم بود ها!!!

7- کاربرد کتاب برای دانش آموزان( نوجوانان): کتاب را خریده جلویتان بگذارید بعد بروید توی رویا با فرد مورد علاقه تان زندگی کنید و پولدار شوید! هرکسی هم گفت یک لیوان آب به من بده بگویید کوری؟ دارم درس می خونم!

8-کاربرد کتاب برای کنکوریها: خودتان را خسته نکنید! به همان جزوه کلاس کنکور اکتفاء کنید دیگه دانشگاه آزاد قبول شدنم کاری داره آخه؟

9-کاربرد کتاب برای نوابغ: شما کتاب بخونید! ترشی نخورید! یه چیزی میشید!

10- کاربرد کتاب برای مسئولین(2): احداث کتابخانه ای که سالی یک نفر هم از آن دورو اطراف رد نمی شوند برای بالابردن آمار خدمات شما در زمان مسئولیتتان!

11- کاربرد کتاب برای کودکان: شما پاره کن حالشو ببر!

12- کاربرد کتاب برای والدین: مشغول کردن کودکان!

لطفا بقیه اش را هم خودتان تحقیق کرده به ما اطلاع بدهید!